ÖVRIGT / Speglar / Spegelram 11755404
nr 1175 5404
Spegelram
Nyrokoko, 200x80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 april 2018
kl 20:59:14
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr